Již za sebou máme pět castingových kol Miss Léta 2018. Díky velkému zájmu letos poprvé odstartovaly i lokální castingy. Proběhly už v Brně, v Českých Budějovicích a v Ústí nad Labem. Ve čtvrtek 19. 4. se dívky můžou těšit na šestý casting a letos vůbec první casting v Praze.

Do poroty zasedají vítězky a finalistky z minulých ročníků, které se tento rok podílejí na organizaci celé soutěže.  Castingy jsou neveřejné, a proto dívky můžou být více v klidu a nemusí být nervózní. Na castinzích vždy zaručujeme příjemnou a přátelskou atmosféru a dobrou náladu.

263988

A jak byste se měli připravit na casting? Doporučujeme pěkný make-up, vlasy rozpuštěné – rovné nebo natočené. S sebou boty na podpatku, plavky, pěkné oblečení, ve kterém se cítíte dobře a samozřejmě dobrou náladu! J

Na začátku castingu se vám porota představí a nastíní, jak bude celý casting probíhat. První kolo je vždy rozhovor s porotou a druhé kolo krátká promenáda v plavkách.

Během týdne kontaktujeme dívky, které se dostaly do semifinále prostřednictvím telefonu.

Semifinalistky se mohou těšit na nafocení profilových a prezentačních fotek, které je budou provázet po celou dobu soutěže.  

Semifinálová kola pak probíhají v Aquapalace Praha, kde si budou společně užívat vodního světa a letních radovánek.  

Průběžně budeme zveřejňovat další termíny castingů včetně všech potřebných informací. Společně s tím budeme postupně zveřejňovat dívky, které postupují do semifinále. 

IMG 6474

Vize

Nejlepší zábava tohoto léta.

Miss Léta aspiruje stát se nejzábavnější sérií akcí v České republice.

Vizí Miss Léta je přinést spojení sociálních sítí se světem reálné zábavy a byznysu.

Mise 

Miss Léta je zábavná, společenská a obchodní platforma pořádaná ve stylu velkých letních party spojených s nejvýznamnějšími společenskými událostmi v Praze.

Vyžadovaná vysoká úroveň chování, oblékání, respekt k jedinci a sluncem prohřáté léto jsou pro Miss Léta klíčovými nástroji k navození té správné atmosféry.

Misí Miss Léta je nadále prohlubovat své postavení klíčového článku zábavy, který spojí krásné dívky, módní značky, partnery, obchod a média.

V druhém plánu misí Miss Léta je propagace studia technických oborů mezi talentovanými studenty spojením se s atraktivními tématy - zábavou, krásou, hi-tech, módními a společenskými událostmi.

 

Z historie Miss Léta

Miss Léta vznikla v roce 2013 jako projekt pro podporu roadshow firem po vodních plochách „Summer adventures“. Projekt převzala asistentka generálního ředitele Mironetu Jana Studničková a dva roky Miss Léta organizovala jako součást neziskové organizace IT people.

Třetí ročník převzala Alexandra Belingerová, která soutěž organizuje dodnes. Miss Léta se stala jednou z TOP3 soutěží v Česku a získává každý rok na oblibě a významu.

Představení Miss Léta

Miss Léta je projektem občanského sdružení IT people, které vzniklo v červenci 2013. Hlavním cílem je rozvoj, propagace, podpora a výchova lidí s profesním zaměřením na ICT obory. Miss Léta je projektem, na kterém pracují studenti a jeho cílem je především podpora a zviditelnění partnerů IT people.

Soutěž Miss Léta není jenom o kráse, ale také o půvabu a sympatii. 

Za uplynulé 4 ročníky se vítězkou soutěže chtělo stát přes 1700 dívek. Naprostou většinou přihlášených dívek jsou studentky a čerstvé absolventky, pro které účast na soutěži znamená šanci realizovat sebe sama a splnit si své sny a cíle.

Hledáme nejkrásnější české a slovenské dívky léta. Soutěž Miss Léta není jako každá klasická soutěž krásy. Semifinalistky a finalistky soutěže jsou převážně dívky, které milují léto a umí si ho patřičně užít. Snažíme se soutěž Miss Léta pojmout zábavnou formou a vytvořit tak skvělou partu. Samotná účast finalistek Miss Léta přináší partnerské akci prvek zábavy, empatický lidský rozměrů zvýšení návštěvnosti  významných osobností z řad byznysu.

Léto v Čechách je krátké, ale krásné.

Miss Léta upozorňuje ve světě sociálních sítí dospívající generaci a významné společenské události a na zajímavá místa v Praze.

Prahu tak přibližuje jako lákavou letní destinaci, kde chcete trávit svůj čas.

 

Nezávislými médii byla Miss Léta v roce 2016 vyhlášena jako jedna ze tří nejvýznamnějších soutěží krásy v České republice. V roce 2017 soutěžím krásy dominovala. Na sociálních sítích v roce 2017 Miss Léta s odstupem nejvyšších čísel ve sledovanosti.

Na slavnostní zahájení Miss Léta 2017 dorazilo přes 5.000 návštěvníků, bylo vyprodáno.

Nejsledovanější video ze semifinále na youtube vidělo přes 200.000 sledujících.

Online přímé přenosy z finále Miss Léta 2017 sledovalo na Facebooku 180.000 sledujících a vyhlášení výsledků sledovalo online přes 100.000 sledujících.

Video z vyhlášení Miss Léta 2017

Spolupráce se světovými módními značkami

Miss Léta pro rok 2017 získala pro spolupráci luxusní světové značky Armani Exchange, Armani Jeans a Trusardi Jeans.

Miss Léta jako první soutěž v historii Česka partnersky a finančně podporují zvučné zahraniční módní značky. Součástí spolupráce je i nafocení nové kolekce těchto módních značek finalistkami Miss Léta.

Finále Miss Léta 2017 si zvolila módní značka ARMANI EXCHANGE pro své slavnostní uvedení na český trh.

Přijďte přivítat léto a nenechte si ujít oficiální představení nových semifinalistek Miss Léta 2018.
V neděli 3. června 2018 Praha zažije významnou společenskou akci - druhý český Ladies Day po vzoru obdobných módních událostí po celém světě. Po vzoru dostihového dne Ladies Day v Anglii proběhla i tato událost poprvé historii i v Čechách na dostihovém závodišti Velká Chuchle v neděli 4. června. První ročník byl zahájen slavnostně a velkolepě. Akce se účastnilo 5.500 návštěvníků a poprvé v historii bylo toto závodiště zcela vyprodáno.

Estetika

Miss Léta pracuje s výraznou vizuální estetikou. Budujeme náš program tak, aby byl vždy spojen 
s estetickým a zábavným zážitkem. Velké úsilí věnujeme také stylingu našich dívek. Zároveň do médií přinášíme články prezentující krásu českých dívek a každoročně vytváříme vlastní a partnerský kalendář.

 

Zábava na úrovni

Nejen dívky, ale i členové VIP klubu jsou pečlivě vybíráni tak, aby byly udrženy naše hodnoty, kterými jsou vysoká úroveň chování, empatický přístup, respekt k jedinci a entuziasmus spojený s objevováním nových míst a poznáváním nových lidí. 

Celebrity

Na akce programu Miss Léta i námi pořádané doprovodné komerční akce přichází české celebrity a významní čeští i zahraniční hosté z řad byznysu.

Více fotografií v galerii

Podpora českých umělců

Miss Léta spolupracuje s pečlivě vybranými módními návrháři z Česka. Ti na platformě série akcí upozorní na svoji tvorbu a mohou rozvinout svoji kreativitu.

Dalším rozměrem podpory je vzájemné propojení módních umělců a spojení jejich tvorby s celebritami a se společenskými událostmi, které pomáhají umělcům v prosazení jejich výrobků a jejich jména.

Módní přehlídky v rámci Miss Léta 2017

Počet prezentujících se firem a uměleckých škol

26

Čas strávený na přípravě šatů a šperků

1.300 hodin

Celková hodnota představených šatů a šperků

2.420.000 Kč

 

Fotografie z přehlídek v galerii

Příběh 40 slavíků

AG Plus Jablonec nad Nisou - prestižní výrobce korunek krásy a špičkových šperků a módní ateliér Poner zaměřený na tvorbu originálních společenských šatů se sešly coby partneři Miss léta. Díky setkání majitelů AG Plus a sourozenců Ponerových v porotě na finále Miss Léta 2016 se začátkem října tyto dvě české společnosti rozhodly spolupracovat a vytvářet společné módní kreace.

Společná tvorba AG Plus a salonu Poner přinesla na konci roku 2016 slavné šaty s 40 slavíky, ve kterých převzala dcera Karla Gotta, Charlotta, 41. slavíka za svého otce. Obě společnosti díky tomuto počinu získaly větší známost a zájem o jejich výrobky vzrostl.

VIP klub

Miss Léta nabízí členům svého VIP klubu 20 možností příjemných setkání. Jedná se o 20 příležitostí během celého roku pro navázání obchodních vazeb v atraktivním prostředí a v uvolněné letní atmosféře.

Z 20 událostí má na 10 akcí přístup veřejnost a pro partnery je vyčleněna VIP zóna. Zbylých 10 akcí je přístupných pouze na guest list pro pozvané partnery a jejich hosty.

 

 

Křest kalendáře Werso

Ve spolupráci se značkou luxusního spodního prádla Werso a majitelkou Jiřinou Matoušovou jsme vytvořili kalendář pro rok 2018. Kalendář pro Werso nafotily finalistky Miss Léta 2017 a pózovaly před objektivem ředitele soutěže a příležitostného fotografa Roberta Novotného. O make-up se postarala Hana Braunová. Výtěžek z prodeje kalendáře putuje na Nadační fond IT People na podporu studia IT.

Křest kalendáře Miss Léta

Dne 6. 12. 2017 jsme společně s děvčaty Miss Léta a partnery oficiálně pokřtili nový kalendář pro rok 2018, který nafotil ředitel a fotograf Robert Novotný. O outfity na slavnostní křest se postarala módní návrhářka Lenka Rož Schanová se značkou Fasheebo. Součástí programu bylo i předávání "palubních lístků" na let na Mars. Robert Novotný věnoval všem krásný dárek. Nechal vyrýt jména a příjmení dívek a partnerů na křemíkovou destičku, která bude vložena do sondy letící v květnu 2018 na Mars, kde již navždy zůstane společně s krásnou vzpomínkou. Součástí křtu bylo vyhlašování i vedlejší soutěže Miss Mironet a Miss Aquapalace s cenami v podobě zajímavých kontraktů.

Více fotografií v galerii